Doprava a platba

 

Spôsoby platby

 

Platba objednaného tovaru je možná týmito spôsobmi:

 

1. Platba vopred platobnou kartou – bez poplatku

Objednávku zaplatíte cez zabezpečenú platobnú bránu TatraPay platobnými kartami VISA, VISA Electron, MasterCard alebo Maestro.

 

2. Platba vopred bankovým prevodom – bez poplatku

Objednaný tovar zaplatíte bankovým prevodom. Platbu prosím zrealizujte najneskôr do 7 pracovných dní od potvrdenia objednávky a nezabudnite uviesť variabilný symbol, t.j. číslo Vašej objednávky. Po pripísaní platby na náš účet Vám e-mailom potvrdíme prijatie platby a následne vám tovar odošleme. Platobné údaje sa vám zobrazia po dokončení objednávky a budú vám zaslané aj e-mailom.

Platba z inej banky ako Tatra banka a.s. je štandardne pripísaná na náš účet do 3 pracovných dní od zadania platobného príkazu, preto s týmto zdržaním prosím počítajte.

 

Naše bankové spojenie:                 Tatrabanka, a.s. Košice

Názov účtu:                                     WT Society s.r.o.

IBAN:                                                SK 32 1100 0000 0026 2375 2734

SWIFT:                                             TATR SK BX

VS (variabilný symbol):                  číslo Vašej objednávky

 

3. Platba na dobierku - spoplatená

Tovar zaplatíte pri osobnom vyzdvihnutí tovaru na pobočkách Zásielkovne – platba možná iba hotovostne, dobierka je za príplatok 0,60 € alebo pri doručení tovaru kuriérom – hotovostne, príplatok za dobierku je 0,72 €.  

 

Spôsob dopravy

1. Dodanie tovaru v rámci Košíc uskutočňujeme:

1.1 prostredníctvom Zásielkovne za 2,40 € s DPH

Váš tovar si môžete osobne vyzdvihnúť  na pobočke Zásielkovne na Toryskej 3 – Kvetinárstvo, Košice v rámci otváracích hodín:

PON – PIA:          10:00 – 17:00

SOB:                    10:00 – 15:00

O uložení zásielky budete informovaní SMS správou alebo emailom. Ak si vyberiete platbu na dobierku, na pobočke môžete za tovar zaplatiť iba v hotovosti.

 

2. Dodanie tovaru v rámci Slovenska uskutočňujeme:

2.1 prostredníctvom Zásielkovne za 2,88 € s DPH

Pri objednávke v eshope si vyberiete ktorúkoľvek pobočku Zásielkovne, na ktorej si osobne vyzdvihnete zásielku do 7 dní od jej dodania. Tovar bude na pobočke do max. 2 dní od jej podania. O zaslaní zásielky budete informovaní SMS správou alebo emailom a zásielku budete môcť sledovať online. Na pobočke je možné platiť iba v hotovosti.

2.2 kuriérom SPS za 4,20 € s DPH

Tovar Vám bude doručený do 2 dní od podaní zásielky. O doručení budete informovaní SMS správou alebo emailom.

 

3. Dodanie tovaru do Českej republiky uskutočňujeme:

3.1 prostredníctvom Zásielkovne za  3,96 € s DPH

Pri objednávke v eshope si vyberiete ktorúkoľvek pobočku Zásielkovne, na ktorej si osobne vyzdvihnete zásielku do 7 dní od jej dodania. Tovar bude na pobočke do max. 2 dní od jej podania. O zaslaní zásielky budete informovaní SMS správou alebo emailom a zásielku budete môcť sledovať online. Ak si v eshope vyberiete platbu tovaru na dobierku, budete môcť zaplatiť za tovar pri jeho prevzatí na pobočke Zásielkovne  v hotovosti v CZK. Zásielkovňa prepočíta našu fakturačnú sumu v EUR do CZK podľa aktuálneho kurzu ČSOB ČR.

3.2 kuriérom  SPS

Iba na požiadanie, individuálna cenová kalkulácia podľa hmotnosti balíka.

 

4. Dodanie tovaru do iných krajín EU:

Na požiadanie.

 

Dodanie tovaru v hodnote nad 100 € poskytujeme v rámci Slovenska a Čiech zdarma.  Výber spôsobu dopravy je výlučne v našej kompetencii.